Kontakt oss

Clean Air Games onsdag 30. mai 2018 er et internasjonalt elitestevne med begrenset antall utøvere. Ønsker du å delta i stevnet kontakt:

Athletes liason: Dag Kåshagen, dag.kashagen@friidrett.no, mobil: +47 922 14 740 eller 

Vegard Rooth, vegard.rooth@gmail.com +47 974 94 789.

Vegard Rooth er også kontaktperson for spørsmål knyttet til Miljøseminaret.

Org. komité:

  • Leder: Vegard Rooth, vegard.rooth@gmail.com
  • Stevneleder: Randi Nymoen Jahren, R_Nymoen@hotmail.com
  • Sekretariat: Vidar Moe vidar.moe@gmail.com
  • Stadion: Shahid Aasmund Skar, shahid.skar@outlook.co
  • Innkvartering: Stein D. Wesenberg, stein@triconsulting.no
  • Athletes liason: Dag Kåshagen, dag.kashagen@friidrett.no
  • Media: Anne Kullebund, anne.kullebund@vikenfiber.no